Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz
Altyapı Tespiti

Altyapı Tespiti

 Altyapı kazı çalışması yapmak özelliklede altyapı elemanlarının yoğun olduğu noktalarda kazı yapmak zor ve çok dikkat gerektiren bir iştir. Özellikle elektrik, telekomünikasyon kablolarının olduğu noktalarda kazı çalışması yapmak oldukça risklidir. Bundan dolayı kazı çalışması öncesi altyapı tespiti son derece önemlidir.  Altyapı tespiti ile kazı yapılacak alandaki bütün altyapı elemanları tespitedilerek kazı çalışması sırasında oluşabilecek risklerin ortadan kaldırılması sağlanır. Altyapı tespiti kazı yapılacak her bölge için mutlaka uygulanmalı ve bütün altyapı elemanları tespit edilmelidir.

Altyapı Tespitinin Faydaları

  • Altyapı tespiti ile yanlış noktanın kazılmasının önüne geçilir
  • Özellikle enerji ve doğalgaz altyapılarının bulunduğu noktalarda altyapı tespiti ölümcül kazaların önlenmesini sağlar.
  • Altyapı tespiti ile kazı veya yatay sondaj güzergahı sorunsuz belirlenebilir.
  • Yeni yapılacak altyapıimalatlarının kapasite ve konumları mevcut altyapı tespiti ile sağlanır

Altyapı Tespit Hizmeti

 Firmamız yeraltında bulunan her türlü altyapı hatlarının tespitinde Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Altyapı tespiti için teknolojik kazısız teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlanmaktadır. Ve en önemlisi firmamız enerji ve doğalgaz altyapılarının bulunduğu noktalardaki altyapı tespiti ile ölümcül kazaların önüne geçilmesini sağlamaktadır.

 Firmamız bu kapsamda Tekirdağ da yapılacak olan yatay sondaj çalışmaları için iki aydı noktada altyapı tespiti yaparak yatay sondaj yapılacak alandaki bütün altyapı elemanlarını noktasal tespit etmiştir. Yapılan altyapı tespiti sonucu yatay sondaj için en uygun güzergahlar belirlenerek yatay sondajın sorunsuz yapılmasını sağlamıştır.

altyapi-tespiti-hizmeti-boru-tespiti-kablo-tespiti-hat-tespiti

Neden Biz?

 Firma olarak yer altı hatlarında yaşanan olumsuzluklara profesyonel çözümler sunabilmek için kurulmuş bir firmayız. Firmamız birçok profesyonel yer altı tespit hizmeti sunmakta ve bu konuda Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler ilgili detaylara internet sitemizden ulaşabilirsiniz, sorularınız veya talepleriniz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. 

 Firma olarak Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz altyapı hizmetlerini daha detaylı incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilir ve daha önce yapmış olduğumuz işler ile ilgili video ve fotoğrafları incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz.

Detaylı bilgi için sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.