Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Kanal Kaplama Hizmeti

Kanal kaplama hizmeti, kanal içerisinde zamanla oluşan çatlak, delik ve kırık gibi durumları kaplama malzemeleriyle kanal içerisinden kaplanarak yapılan bir onarım şeklidir. Kanal hatları içinde zamanla birçok sorun oluşmaktadır. Geçmişte bu sorunların çözümleri fazla maliyet gerektiren büyük sorunlardan oluşmaktaydı. Yeni hat döşenmesi gibi büyük maliyet gerektiren bu işlemler günümüzde teknoloji sayesinde geride kaldı.

 Günümüzde kanal borularında oluşan bu çatlak, delik ve kırıkların onarımı eskiye göre oldukça kolaylaşmıştır. Teknoloji sayesinde çevreye hiçbir zarar vermeden hızlı bir şekilde kanal kaplama hizmeti ile onarımlarını gerçekleştirebilmekteyiz.

Kanal Freze Hizmeti


 Kanalların içerisinde kanal akışını engelleyip tıkanmalara yol açabilecek her türlü fazlalığın kanaldan kesilmesi işlemine kanal freze hizmeti denir. Bu fazlalıklar;
  • Künkleri birbirine bağlayan contalar,
  • Kanalların içlerine girmiş ağaç kökleri,
  • Kanalların içine girmiş PVC ev bağlantıları,
  • Kanal içerisinde zamanla kimyasal reaksiyona uğrayarak sertleşen malzemeler vb. olabilir.

 Kanal freze hizmeti ile bu fazlalıklar büyük maliyetler gerektirmeden kazısız teknoloji ile anında temizlenir ve hattın düzgün çalışması sağlanır.

Neden Biz?

 Prestij Grup olarak yer altı hatlarında yaşanan olumsuzluklara profesyonel çözümler sunabilmek için kurulmuş bir firmayız. Firmamız birçok profesyonel yer altı tespit hizmeti sunmakta ve bu konuda Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler ilgili detaylara internet sitemizden ulaşabilirsiniz, sorularınız veya talepleriniz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. 

 Prestij Grup olarak Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz altyapı hizmetlerini daha detaylı incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilir ve daha önce yapmış olduğumuz işler ile ilgili video ve fotoğrafları incelemek için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz.

 Detaylı bilgi için sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.