Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Vana Tespiti

Şehirlerin veya özel birçok tesisin işletmiş olduğu içme suyu şebekelerinde bulunan servis vanaları, hat içerisindeki oluşan havayı atmaya sağlayan vantuzlar ve yine bu hatlar üzerindeki yüksek basıncı kırma görevini üstlenerek belirli bölgelerde basınç yönetimine katkı sağlayan basınç kırıcı vanaların içme suyu hatlarındaki görevleri ciddi bir yere sahiptir.

icme-suyu-vana-bulma-tespit-hizmetleri

Vantuz Tespiti 

Maalesef ülkemizde özellikle içme suyu hatlarındaki vanaların, basınç kırıcı vanaların ve vantuzların içerisinde bulunduğu oda veya odalar bir asfaltlama çalışması sırasında veya işletme tarafından belirli dönemlerde bakımları yapılmadığı için zaman içerisinde kaybolup gitmektedir.


kayip-vantuz-tespiti-bulma


Basınç Kırıcı Vanaların Tespiti 

Bizler Prestij Grup Altyapı olarak siz değerli müşterilerimize kayıp olan içme suyu vanalarının, vantuzların veya basınç kırıcı vanalarının bulunduğu odalarının veya konumlarının tespitini yaparak istenilmesi durumunda sayısal ortama aktarılması veya kazı yapılarak yükseltilmesi gibi hizmetleri sunmaktayız. Sizin de bu kapsamda tespit hizmetlerine ihtiyacınız var ise bizlere iletişim numaralarımızdan veya internet adresimizdeki iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.


kayip-bkv-oda-tespiti