Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Yeraltı Oda Tespiti

 Özellikle içme suyu hatlarının şehir merkezlerinde belli kritik ve olması gereken yerlerinde işletmenin kolay yapılabilmesi için işletme tarafından basınç kırıcı vanalar, vantuzlar veya debi ölçüm odaları gibi yeraltında odaları bulunmaktadır.Çoğu işletme bu tip kritik yerleri devamlı kullanmakla birlikte yerlerini de çok iyi bilmektedir.

Kayıp Yeraltı Oda Tespiti

Fakat gerek eski hatların veya değişen işletme personelleri sebebiyle çoğu zaman bu tip odalar sayısal ortamda yok ise ve asfalt veya toprak altında kalmış ise tespiti çok zor olmaktadır. Bu tip aksaklıklar genelde çok eski hatlar üzerinde geçmiş zamandaki özellikle haritalama teknolojisinin günümüzdeki kadar gelişmiş olmamasından ötürü yapılmamakta yapılsa da işletme paftalarının kâğıt üzerinde olması veya kayıp edilmesi gibi sebeplerden ötürü tamamen yok olmaktaydı.

kayip-oda-tespiti

Prestij Grup Altyapı olarak bu kapsam çerçevesindeki kayıp yeraltı odalarının tespit edilmesi veya talep edilmesi durumunda sayısal ortama aktararak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Sizin de kayıp vana, menhol, kanal kapağı ve yeraltı kayıp odalarının tespit hizmetine ihtiyacınız var ise bizlere internet sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.