Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Kablolu ve kablosuz kulaklık özellikleriyle akustik dinleme mikrofonları fiziki su kaçağının tespit edilmesinde profesyonel iş arkadaşıdır. Akustik dinleme mikrofonları yeraltında bulunan fiziki su kaçaklarını noktasal tespit edebilecek yüksek teknolojik değerlerine sahiptir. Ana ünitede seslerin görselleşmesi ile kullanıcıya hareket yönü belirterek kullanıcının fiziki kaçağı kolay bir şekilde bulmasında profesyonel destek sağlayacaktır.

Akustik Dinleme Mikrofon Modelleri

Seçkin markalarla çalışmakta olan alt yapı sağlayıcıları, kolay taşınabilir kayış özelliği bulunan wireless özellikli modelleri sunar. AC/DC adaptörlü modeller, hızlı dolan batarya ve yüksek ses alıcılı kapasitesiyle, fiziki kaçakların yerini noktasal belirleyebilmektedir. Yer altı fiziki su kaçakları için verimli tespit alıcılarıyla, sesin geliş yönünü ve noktasını kullanıcıyla paylaşacaktır.

  • Kablolu ve kablosuz kulaklık kullanımına sahip modellerdir.
  • Ürün donanımları, taşıma çantası ve yan malzemelerle birliktedir.
  • AC/ DC adaptör özelliği ve uzun pil ömrüne sahiptir.
  • Araba adaptörü ve kapsamlı mikrofon aksesuarlarıyla birlikte kullanıma hazırdır.
  • Radio modüllü ve modülsüz modelerdir.

Akustik Dinleme Mikrofonu Fiziki Kaçak Tespiti

Su kaçağının yer altındaki çıkış noktasını tespit etme ve görsel iletişim kanallarıyla kesin bilgiye ulaşma kapasitesi sunacaktır. Akustik dinleme mikrofonları, kullanım için hazır taşıma kayışıyla birlikte, gelişmiş teknolojik donanımlarla sunulmaktadır. Dünya markası modeller, kullanıcının pratik ve hafif taşıma konforuna erişmesinde ve en derin kanallarda dahil fiziki kaçakların tespit edilme özellikleriyle dizayn edilmiş, profesyonel kullanım aparatıdır.