Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

 Atiksu/yağmursuyu Güzergah Ve Deri̇nli̇k Tespi̇ti̇

 Prestij grup altyapı yeraltında mevcutta gömülü olarak bulunan kablo ve boru hatlarının konum, güzergah ve derinlik tespitlerini yapmaktadır. Bu tespiti yapılan farklı endüstrilere ait altyapı hatlarının bir kısmını da atık su kanalizasyon hatları ve yağmur suyu hatları yer almaktadır.

Atıksu Borusu Tespitleri

         Tespiti yapılan atık su, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarında dünyada kazısız teknolojiler alanında uzmanlaşmış üreticilerin cihazları kullanılmaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda mevcutta gömülü olarak bulunan tüm altyapı elemanlarının konum, güzergah ve derinlik tespitleri yapılarak istenilmesi durumunda hatların sayısal ortama aktarılarak haritalarının oluşturulması da firmamızın yapmış olduğu iş kalemleri arasındadır.

Atık su-Yağmur suyu-Hat-Tespitleri

 Sizin de güzergahını, konumunu ve derinliğini öğrenmek istediğiniz kablo ve borularınızı tespit ettirerek sayısal ortama aktarılması, harita oluşturulması veya sadece bir kazı öncesi konum ve güzergah bilgisine ihtiyacınız var ise bizlere internet adresimizdeki iletişim formundan veya iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.