Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

En iyi markalarda, yüksek verimli cihaz donanımlar sunan ses kaydedici ve koleratörler, noise loger ile birleştirilen korelatör özelliklerine sahiptir. Düşük arka plan gürültüsünde paralel ölçüm yapma kapasitesine sahip, sensörlü modeller olarak, mobil cihazlarla birlikte kullanıcısına gelişmiş teknolojik konfor sunmaktadır. Gürültü seviyesiyle otomatik ölçüm yaparak, profesyonel destekte bir numara olmaya adaydır.

Ses kaydedici Koleratör Özellikleri

Cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarla bağlantı kurarak ses kaydedici ve koleratörler, kullanıcıların hassas akustik sesleri yeniden tespit etmesini sağlayacaktır. Profesyonel kullanım özellikleriyle, sensörleri radyo ara yüz ile birlikte programlanabilir. Kolay ve pratik okuma sağlar, tam konsantrasyonla tam bir iş biticidir.

  • Noise loger teknolojisine sahiptir.
  • Mobil cihazlarla entegre edilerek kullanılmaktadır.
  • Ekran ve ara yüz görünümüyle pratik kullanım sağlayacaktır.
  • Korelasyon ölçümü ve sızma yerlerinin tespitinde kullanıcısını bilgilendirecektir.
  • Gürültü seviyesi ayarlanabilir, otomatik kullanım sağlar.
  • Hassas akustik ölçüm derecesinde tam bir profesyoneldir.

Ses Kaydedici Koleratörler Su Kayıplarına Karşı!

Su kaçak tespiti sırasında etkili bir kullanım sunarak, gürültü arka plan derecesini ayarlayabileceğiniz, radyo ara yüz sunucularıyla bağlantılı programlanabilir maksimum verimlilik sağlamaktadır. Tek çalışma işleminde aşırı gürültülü ortamlarda bile sesi analiz edecek, ek göstergesiyle sizi yönlendirebilecek kapasiteye sahiptir. Gürültü otomatik ölçüm seviyesi ve performansı yüksek ses kaydedici koleratör modeller, profesyonel kullanımla birkaç dakika içinde paralel ölçüm yaparak, su kayıplarının önüne geçecek verileri sizlerle paylaşacak, sızıntı yerini noktasal tespit etmenizi sağlayacaktır.