Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

 AQUAPHON A150 sınıfında öncü bir fiziki kaçak tespitçisidir. Kendini defalarca ispat etmiş Aquaphon A200 sistemine ait mikrofon teknoloisi ile A 150 alıcısı bir araya gelerek sızıntıların profesyonel ön yer tespitini ve kesin noktasal yer bilgisini vermektedir. Yüksek hassasiyetli mikrofonlar ve tamamen kablosuz kulaklıklarla eşleşebilen bu cihaz, mükemmel verimli tespitleriyle etkileyicidir. Ana ünitenin  Küçük, hafif ve kullanışlı, aynı zamanda akıllı, kompakt tasarımı ve taşıma sırasında maksimum kolaylığı ile hedef kitle için ideal bir üründür.

Aquaphon A150 Sistem Bileşenleri

TM 200 dokunmatik mikrofon, boru ağındaki bağlantı parçaları boyunca ön yer tespiti için özel olarak geliştirilmiştir. Frekans tepkisi, hem plastik borularda meydana gelmesi muhtemel sessiz ve düşük tiz seslerin, hem de metal boru hatlarındaki yüksek ses ve yüksek tiz seslerin güvenilir şekilde algılanmasını sağlar. Prob ucu ve farklı uzantıları, tüm boru şebekelerinde yapısal koşullara optimum uyum sağlar. TM 200, AQUAPHON A 150'de otomatik olarak etkinleştirilen bir fener fonksiyonuna sahiptir, bu da karanlık sürgülü kapı kapaklarında da anahtar çubuklarına güvenli bir şekilde konumlandırılması içindir.

Yapı kaynaklı gürültüyü toplamak için UM 200 mikrofonu çok geniş bir frekans tepkisine sahiptir ve düşük frekans aralığında son derece hassastır. Bu, UM 200'ü özellikle plastik borular üzerinde en sessiz gürültüyü bile kaydetmek için mükemmel hale getirir. Kablo son derece dayanıklıdır ve ağır mekanik yüklere dayanabilir. Bu, en zorlu koşullarda dahi günlük kullanımda uzun bir servis ömrünü garanti eder. Yüksek kaliteli bir fiş ve çok güçlü bir temas adaptörü UM 200 mikrofonunu profesyonel bir çok yönlü hale getirir.

BM 200 zemin mikrofonu, taş/asfalt yüzeyler için idealdir. Son derece dayanıklı gövde, gerçek mikrofon kapsülünden en uygun şekilde ayrılmıştır. Bir kaldırma mekanizması, zemin ile sürekli olarak mükemmel bir temas sağlar. Bu nedenle, küçük yüzey çıkıntıları sonuçları etkileyemez.

 

BM 230 zemin mikrofonu, kaplanmamış yüzeylere daha uygundur. Sabit tripod, istikrarlı bir pozisyon sağlar. Zemin özellikle yumuşaksa, daha da fazla gürültü iletimi sağlamak için fazladan bir ölçüm çivisi vidalanabilir.