Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Kayıp Vana Menhol Tespit Hizmeti, 
Günümüzde karma karışık alt yapı bilinmezliğinin yanı sıra yeraltında kalmış uzun zamandır kullanılamayan ve hatta varlığı dahi bilinmeyen kayıp içme suyu hattı servis vanaları ve kayıp kanalizasyon menhol/kapakları özel sektör ve belediyelerin en çok sıkıntı yaşadığı konuların başında gelmektedir.

kayip-vana-tespiti-vana-bulma-metal-dedektoru

Çünkü içme suyu şebekesinde yaşanan bir arızaya müdahale etmek için öncelikle arızanın beslendiği hat üzerindeki kesme vanasının kapatılması gerekmektedir fakat özellikle ülkemizdeki asfalt çalışmalarında bu tip önemli altyapı elemanlarının üzeri asfaltlanmaktadır! İşte tam da bu noktada eğer vanaya müdahale edemiyorsanız ya çok geniş bir alanın suyunu keseceksiniz ya da besleme deposunu komple kapatacaksınız ki buda ciddi kullanıcı şikâyetleri ve problemleri yaratmaktadır.Aynı konu atık su (kanalizasyon) menholleri/kapakları içinde geçerlidir farz edin ki bir atık su kanalizasyon hattında tıkanıklık mevcut fakat kayıp olan menholler veya asfalt altında kalmış menhollerden ötürü tıkanıklığa müdahale edemiyorsunuz.

 kanal-kapak-menhol-vana-tespiti

Bizler Prestij Grup olarak bu bilinmezlik içerisinden rahatça ve az maliyetle çıkmanız için siz değerli müşterilerimize aşağıda belirtilen Hizmetleri ve ürünleri sunmaktayız. Kayıp vana tespiti, Kayıp kanal kapak tespiti ve Yeraltında kayıp ölçüm odaları veya Bkv odaları tespit hizmetleri ve dünya pazarında konularında söz sahibi kazısız teknoloji üreticilerinin cihazlarının satışını yapmaktayız.

 Bu hizmetleri kamu kurum kuruluş, fabrika, özel tesis gibi birçok müşterimize sunmaktayız sizin de kayıp vana veya kayıp atık su (Kanalizasyon), yağmur suyu menhollerinin tespitine ihtiyacınız var ise bize ulaşın.