Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

 Kazı öncesi altyapı tespiti labirent gibi karışık olan kamu ve özel sektöre ait altyapı elemanlarının; içme suyu hatları, telekom, pis su hatları, yağmur suyu hatları, elektrik hatları, doğalgaz hatları, fiber optik hatları, devlete ait özel data ve özel iletişim hatları gibi birçok hattın tespitleri ve bu tespitlerin sayısal veri olarak saklanması hizmetleri gibi hizmetler firmamız tarafından sunulmaktadır.

 Günümüzde kazı yapan kurum kuruluş veya özel sektörde hizmet veren müteahhitler kazı öncesi altyapı tespit hizmetini yapmamakla birlikte dışarıdan bu hizmetleri sağlayan firmalarında çok maliyetli olacağını düşünerek bu tip çalışmaları ve hizmetleri almamaktadırlar. Fakat dünyada bu tip hizmetler normal olmakla birlikte bu işi sunan ve özel oluşturulmuş belli bir yönetime bağlı altyapı tespiti, su kaçak ve sızıntı tespiti ve genel olarak firmamızın sunduğu benzer hizmetleri sunan birçok oluşum vardır.

Bizlerde Prestij altyapı olarak Türkiye’de siz değerli müşterilerimize su kayıp kaçak/sızıntı tespiti ve tüm altyapı elemanlarının tespit ve sayısallaştırılması hizmetlerini sunmaktayız.

Kablo Boru Bulma-GPR-Yeraltı Radarı

 Kazı öncesi alacağınız altyapı tespit hizmeti sizi birçok ekstra maliyetten ve iş gücü kaybından koruyacaktır. Yapacağınız bir kazıda kamu veya özel bir kuruma ait hatlara vereceğiniz zararlar size hem ekstra maliyet ve iş gücünün dışında farklı ciddi kayıplarda verdirebilir. ( Bununla ilgili karşılaşmış olduğumuz birçok örnek vardır.) Bu bilinçle konusunda uzman Prestij grup altyapıya bağlı ekiplerimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız.

 Her zaman dediğimiz gibi size bir telefon kadar uzağız.