Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz
 İçme suyu hatlarının güzergah ve derinlik tespit hizmeti özellikle su kayıp kaçakla mücadelenin en önemli temel taşlarından bir tanesidir. Çünkü tespiti yapılan içme suyu hatlarının üzerinden hidrolik model, alt bölgelerin oluşturulması ve sınırlarının belirlenmesi ve bir takım testlerin ve hesapların doğru yapılabilmesi için olmazsa olmazdır.

Çelik Boru Tespiti-Derinlik- Güzergah Bulma

 Prestij grup altyapı olarak Ülkemizde kayıp kaçakla mücadele anlamında yapılmış birçok kapsamlı büyük projelerde yer alarak ülkemizde de bu işlerin yapılabilirliğinin üst seviyelerde olduğunu ve tespit hizmeti konusunda gelişmiş ülkelerle eşit düzeylerde olduğumuzu hatta belli konularda hizmet konularında birçoğundan ileride olduğumuzu ispatlamış bulunmaktayız. Bu yorumları ülkemizde yapılamaz başarılamaz denilen birçok işi yapmamızdan dolayı sarf ediyoruz.

İçme Suyu Borusu -Güzergah-Derinlik Tespiti

 Prestij Grup Altyapı firması olarak altyapı tespiti konusunda Türkiye’nin öncü ve kapsamlı ilk hizmet firması olması yönündeki emin adımlarla ilerlemesine ve siz değerli müşterilerimizle yol arkadaşı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizlere internet sayfamızdaki iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.