Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz
Kablo Boru Hattı Tespiti ve Haritalama Hizmeti

Kablo ve boru hatlarının tespit edilerek sayısallaştırılması hizmeti günümüz altyapı karmaşıklığında çok önemli bir yere sahiptir. Mevcut altyapının sayısal olmaması işletmeci kamu kurum/kuruluş için içinden çıkılmaz bir labirente dönüşebilir. Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile ciddi anlamda mevcutta elli yıllık geçmişe sahip hatlarda bile konum güzergâh tespitine olanak sağlamaktadır.

 kablo-boru-tespit-haritalama-hizmetleri

Bizler Prestij Grup Altyapı olarak kablo/boru konum güzergâh tespitiyağmur suyu, atık su konum güzergâh tespitiiçme suyu konum güzergâh tespiti ve kazı öncesi altyapı tespiti konularında dünyanın önde gelen üreticilerinin üretmiş olduğu ekip ekipmanlarla bu hizmetleri sunmaktayız. Aynı zamanda tespiti yapılan bu hatları firmamız bünyesinde bulunan alanlarında uzman kadrolarımızla sayısallaştırarak istenilen formatta haritalandırıp siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kablo/boru tespiti ve haritalama hizmeti ile altyapı haritalarınızı oluşturmaktayız ve böylece karmaşık olan altyapılarınız bu haritalama hizmeti ile daha kontrol edilebilir olmaktadır.

Kablo Boru Hatlarının Haritalandırılması

Kablo boru hatlarının haritalandırılması hizmetlerinden bahsedecek olursak; Konuma dayalı kablo ve boru hattı tespit ekipmanları aracılığı ile ve kazı yapmadan elde edilen bilgilerin toplanması, saklanması, işlenmesi ve kullanıcıya sunulması işlevlerini bir bütünlük içerisinde gerçekleştiren ve Coğrafi Bilgi Sistemi (GIS) bünyesinde yapılan hali hazır haritalandırma hizmetidir.

Kablo Boru Hatlarında Haritalandırma Ve GIS

Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS) temel olarak, konum sal veri ile sözel verilerin sistematik bir şekilde bir arada depolandığı, sorgulamaların ve raporlamaların yapılabildiği bilgi sistemleridir. Bu kapsamda kurumların işleyişleri, hizmet kalitesinin arttırılması, zamandan ve paradan tasarruf etmek için coğrafi bilgi sistemleri vazgeçilmezdir. Firmamız kablo ve boru hattı tespit ve haritalama hizmeti ile sayısallaştırdığı hatlarınızı GIS ortamına aktararak altyapılarınızın kontrol edilebilir bir formata sokmaktadır.