Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Enerji̇ Ve Telekomi̇ni̇kasyon Hatlari Güzergah Ve Deri̇nli̇k Tespi̇ti̇, Enerji hatları günümüz teknolojisinde hayatımızda çok önemli bir yere sahip bugün bir saat elektriksiz kalmak tüketiciler açısında tüm her şeyin durması anlamına gelmektedir bu nedenle yapmış olduğunuz kazılarda herhangi bir tespit ekipmanı kullanmadan altında ne olduğunu bilmediğimiz bir yeri kazmak çok riskli ve tehlikelidir. Çünkü koparacağınız herhangi bir enerji hattı çok büyük maddi zararların dışında can kayıplarına da neden olabilmektedir. Bizler bu bilinmezlik ve kaos ortamın oluşmaması için siz değerli müşterilerimize yeraltında mevcutta gömülü olan enerjili veya enerjisiz tüm elektrik hattı tespiti konum, güzergah, derinlik tespitlerini ve haritalandırılması hizmetlerini sunmaktayız.

 enerji-telekom-hatlari-kablo-guzergah-derinlik-tespiti

Elektrik hattı tespiti yanı sıra telekom hattı tespiti de hiç de önemsenmeyecek durumda olmayıp günlük yaşamımızda internetsiz neredeyse çalışma hayatı yok denecek kadar azdır, dolayısıyla yapılan bir kazıda koparılacak iletişim veya fiber optik hatlar kazı yapan firmalara cezayı yaptırımların dışında çok ciddi gereksiz sürpriz maliyetler çıkarmaktadır.

 telekominikasyon-hatti-konum-guzergah-tespiti

Bizler Prestij Grup Altyapı olarak yer altındaki gömülü olarak bulunan enerjili/enerjisiz kabloların yanı sıra telekomünikasyon hatlarının konum, güzergah, derinlik ve kayıp Telekom menhollerinin tespit edilmesi ve haritalandırılması, etiketlendirilmesi hizmetlerini sunmaktayız. Bizlere internet sitemizdeki iletişim sayfasından veya telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.