Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Metal nesnelerin yer altında bulunmasında hızlı ve doğru sinyal özellikleriyle profesyonel kullanım sağlamaktadır. Metal dedektörü, sinyal alıcı ve vericileriyle derinliği yüksek olan bölgelerde de çalışma kapasitesine sahiptir. Modern teknolojilerin en yüksek verimliliğini sağlayabilen 10 saat batarya ömrüyle operasyonlara katılabilecek hassas ölçüme özelliğiyle güvenilir tespit bölgeleri oluşturacaktır.

Metal Dedektörü Özellikleri

Hassas ölçüm teknolojisine sahip, gizli şaft kapakları, menhol kapakları ve vana gibi metal yapıda olan materyallerin bulunmasında profesyonel destek sağlar. Nominal gerilim özelliği 2. 7 olan ve şarj süresi ortalama 4 saat olarak dizayn edilmiş model, hassas ölçüm kapasitesiyle bir numaralı çalışma arkadaşlarından biri olacaktır. Profesyonel kullanım ve hızlı sinyal alıcılarıyla metal dedektör modelleri, ergonomik tasarıma sahiptir.

  • Hassas ölçüm kapasitesi sunmaktadır.
  • Ergonomik tasarımıyla kolay taşınır.
  • Hızlı sinyal alıcılarıyla kolay ve pratik tespit için idealdir.
  • Hızlı şarj ve uzun süreli batarya ömrüne sahiptir.
  • Şarj cihazı AC/ DC modelleridir.
  • 3000 mAh kapasiteyle uzun süre profesyonel metal alaşımlı maddeleri bulacaktır.

Metal Dedektör Profesyonel Donanımlar

Şarj sıcaklığı en düşük seviyede sağlayacak adaptör özellikleri sunacaktır. Uzun ömürlü 10 saate kadar çalışma kapasitesine sahip, modern teknolojinin sunduğu güçlü cihazlar arasında yerini almıştır. Metal, demir, dökme ve çelik maddelerden dizayn edilerek, hafif ve kolay kullanıma hazırdır. Metal dedektörü Gizli şaft bölgeleri ve vanaları bulmak için hızlı, pratik ve konforlu bir kullanım sunacaktır.