Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Kanal görüntüleme kamerası özel tasarımıyla, yer altındaki kanalların giriş bölümünden yüksek çözünürlüklü görüntüleme sağlayacaktır. Kanal görüntüleme aracı 3 USB bağlantı noktasına sahip, dropBox özelliğiyle telefon ve tablet gibi mobil cihazlarla da bağlantı kurabilecek özel donanımlarla dizayn edilmiştir. MSCC 3, 4 ve 5 uyumlu raporlama özelliğiyle görüntüyü sağlamanız için portatif kamera özelliği sunar.

Kanal Görüntüleme Aracı Portatif Kamera

Kolay ve pratik kullanım sağlayan portatif kamera özelliği sayesinde, ince ve dar kanalların en derin alanlarına kadar giriş yapabilir. Yol göstererek ana menünün sezgisel kullanımıyla sadece kullanım kılavuzu sayesinde pratik bir kullanım alanı sunacaktır. Yüksek güç kapasitesine sahip, flash bellek ile görüntülerin kayıt edilmesini de sağlayacaktır.

  • Yüksek çözünürlüklü kamera seçenekleriyle 1/ 25 mm kamera özellikleri sunar.
  • Tesisat alanında kolay ve pratik taşıma sağlayacak donanımlara sahiptir.
  • Dar ve geniş kanal girişleri için uygun uzatma kablosuyla derin noktalara gidebilmektedir.
  • Profesyonel kullanım için kablo ve makara özellikleri geniş alanlara göre düzenlenmiştir.

Profesyonel Kanal Görüntüleme Aracı Ve Kamerası

Kanal görüntüleme aracı kolay taşınabilir araç özellikleriyle, kamerasını kanal içine giriş yaparak yönlendirilmektedir. Hızlı bir şekilde yol alabilen özel tasarım, 3 farklı USB özelliğiyle ittirme kapasitesini kullanabileceğiniz kablolu bağlantı noktalarına sahiptir. Telefon ve tabletle entegre edilerek, video kayıtlarının flash belleğe de aktarılmasını sağlayabilmektedir. Uyumlu raporlama ve yerleşik Wİ-Fİ özellikleri bulunan kanal görüntüleme modellerdir.