Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Kolay taşınabilir kanal temizleme aracı, boru ve kanalların içindeki yabancı maddelerin temizlenmesi için profesyonel bir kullanım sağlayacaktır. NW hortum özelliği sayesinde kolay giriş ve çıkış yapan pratik kullanım kanallarıyla, püskürtme tabancasına sahip modellerdir. Benzin motor özelliğiyle uzun süreli kullanım ve pompa bölmesiyle kolay temizlik sağlayabilecek seçenekler sunarak şartlara ve koşullara uygunluk sağlayacaktır.

Kanal Temizleme Aracı Pratik Kullanım

Ön tekerlek sayesinde kolay taşınması ve sabitlenmesi sağlanan kanal temizleme aracı, pratik kullanım için ideal donanımlara sahiptir. Uzatma kablosu ve iki farklı püskürtme tabancasıyla, kanalların ve boruların içinin temizlenmesini sağlamaktadır. Portatif kullanım sağlayacak olan motor ve pompa taşıma aparatı, hortumun orta bölmede zarar görmeden taşınmasında da etkili olacak bir dizaynla yerleştirilmiştir.

  • İki püskürtme tabancası bulunmaktadır.
  • DN 200 Çapa kadar kanallara giriş yapılabilmektedir.
  • NW 5 hortum özelliğiyle kolay kullanım sağlar.
  • Yüksek basınçlı temizleme özelliğine sahiptir.
  • Kanal ve borular dışında birçok temizleme alanında da kullanılabilecek özel donanımlara sahiptir.

Kanal Temizleme Aracı Portatif Model

Kolay taşıma ve kısa zamanda kurulum ile temizleme işlemlerinin başlatılmasında etkili çözüm sunar. Dar alanlarda ve geniş alanlarda pratik kullanımın en iyi markalarından biri olarak motor ve pompa sayesinde yüksek verimlilik sağlamaya hazırdır. Profesyonel kullanım ve geniş temizleme aparatlarıyla birlikte taşınabilir tip kanal açma makinası olarak hortum ile basınçlı temizleme tabancasıyla dizayn edilmiştir.