Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Elektro Akusti̇k Su Kaçak Tespi̇ti̇ – Profesyonel – Akilli – Çok Yönlü
 

Aquaphon A200 mikrofon seti tamamen kablosuz, yüksek verimli akustik dinleme ve yüksek koruma sınıfı sayesinde her türlü koşullarda, uygun şekilde fiziki su kaçak tespitleri yapılabilmektedir. gelişmiş alman teknolojisi sayesinde, ana şebekelerde veya iç tesisattaki fiziki kaçakların tespitine uygun konfigürasyonlar mevcut olup, talepleriniz için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Aquaphon A200 Sistem Bileşenleri

TS 200 taşıma kolu üç farklı mikrofona bağlanabilir. Geçmişte, yerüstü mikrofonlar için özel bir test çubuğu ve bir taşıma çubuğu gerekiyordu, ancak şimdi TS 200 her iki fonksiyonu yerine getiriyor. Uygulamaya bağlı olarak ilgili mikrofonları kaydeder. TS 200, yüksek performanslı bir şarj edilebilir pille çalışır; tam bir iş günü için güvenilir bir çalışma garantisi verir. Sistem çantasında doğrudan dört saatten daha kısa bir süre içinde şarj edilebilir.

TM 200 vana temas mikrofonu, boru ağındaki bağlantı parçaları boyunca sızıntı noktalarının ön tespiti için özel olarak geliştirilmiştir. Frekans tepkisi, plastik borularda olduğu gibi sessiz ve alçak sesleri ve metal boru hatlarında yüksek sesli sızıntı sesleri güvenilir bir şekilde tespit etmeyi sağlar. Prob ucu ve eklenebilir parçaları çeşitli uzunluklardaki tüm boru şebekelerinde yapısal koşullara en uygun ayarlamayı sağlar. TM 200, TS 200 taşıma çubuğundan etkinleştirilen bir aydınlatmaya sahiptir ve vana kapakları altındaki buşakle kolonlarını aydınlatarak güvenli şekilde konumlandırma sağlar.

Düz zemin mikrofonu BM 200, asfalt yüzeyler ve düz sert zeminler için idealdir. Oldukça sağlam muhafazalıdır. Gerçek mikrofon, kapsülünden optimal şekilde ayrılmıştır. Kavrama mekanizması zemin ile sürekli mükemmel temas sağlar. Bu nedenle, küçük yüzey darbeleri sonuçları etkilemez.

Stabilize zemin mikrofonu BM 230, asfaltsız yüzeyler için daha uygundur. Sağlam üçayağı doğru bir şekilde temas sağlar. Zemin yumuşaksa, daha iyi bir ses iletimi sağlamak için ek olarak sivri saplama çubuğu vidalanabilir.

AQUAPHON® A 200 sistem çantası, bütün ekipmanların emniyetli şekilde yerleştirileceği haznelere sahiptir. TS 200 taşıma kolu, AQUAPHON® A 200 alıcı ve F6 kablosuz kulaklıklar aynı zamanda şarj edilebilir. Araçta, işyeri ve ofiste de kolaylıkla çanta içinde emniyetli şekilde saklanabilir ve şarj edilebilir.