Dünyanın Suyunu Kurtarıyoruz

Atıksu ve Yağmursuyu Hattı Görüntüleme ve Tıkanıklık Açma Hizmeti

Atık su kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarındaki yaşanan tıkanıklıklar günlük yaşantımızda işletmeyi yapan kurum veya özel kuruluşların dışında kullanıcılara da ciddi stres yaşatmaktadır. Bu tip tıkanıkların açılması veya tıkanıklık noktasının noktasal yer tespiti ve tıkanıklığa sebep olan problemin görüntülenmesi de tıkanıklığın açılması kadar önemlidir. Sebebi ise genelde kronikleşmiş sıkıntıların tıkanıklık açma işlemi sonrasında görüntülenmemesi aynı yerden tekrarlayan arızaların oluşmasının ana sebebidir.

 

Atıksu ve Yağmursuyu Tıkanıklık Açma Hizmeti

 Dolayısıyla açılan tıkanıkların sonrasında hattın tıkanmasına sebep olan nedenin tekrarlamaması için hattın içerisinin kanal görüntüleme robotları veya portatif push rod (İttirmeli Tip) kameralar ile görüntüsünün alınması gerekmektedir. Genelde yaşanan bu tip problemlerin temelinde mevcut hattın çökmesi, hat içerisine giren ağaç kökleri veya bu hatlara kullanıcılar tarafından atılmaması gereken maddelerin atılması sebep olmaktadır.

         Prestij Grup Altyapı olarak siz değerli müşterilerimize bu tip hizmetlerin sunumu için gerekli tüm bilgi birikim ve donanıma sahip kadromuzla bu hizmetleri sunmaktayız. Sizin de kanal açma veya görüntüleme hizmetlerine ihtiyacınız var ise bizlere internet sitemizdeki iletişim kısmından veya iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.